Background Image

POS terminály

Výběr terminálů které poskytujeme

Stacionární terminály, bluetooth a Wi-Fi terminály, terminály s mobilním připojením, mPOS terminály, kioskové terminály


Stacionární terminály

konektivita: vytáčené připojení (Dial-up), internet (ethernet), mobilní síť (prostřednictvím SIM karty *)

Stacionární platební terminál je vhodný do všech provozoven, které jsou vybaveny pevnou telefonní linkou, připojením k internetu přímo nebo prostřednictvím vlastní LAN. Předpokladem je elektrická zásuvka 230 V v dosahu (cca 2 m).

Bluetooth a Wi-Fi terminály

konektivita: internet (ethernet)

• BT platební terminál je vhodný zejména do restaurací a hotelů, resp. všude tam, kde je požadavek na přenos terminálu k zákazníkovi. BT terminál má dvě části - základnu a vlastní terminál. Základna je připojena do elektrické 230 V sítě a zprostředkovává komunikaci připojením k internetu přímo nebo prostřednictvím vlastní LAN, vlastní terminál komunikuje se základnou prostřednictvím BT signálu s dosahem cca 150 m (bez bariér).

• Wi-Fi terminál komunikuje s Wi-Fi sítí (např. Wi-Fi router, hotspot aj). Platební terminál je přenosný a dovoluje platbu kartou v oblasti, která je pokryta Wi-Fi signálem. Nabíjí se ze základny připojené do elektrické 230 V sítě.

Terminály s mobilním připojením

konektivita: mobilní síť (prostřednictvím SIM karty *)

Platební terminál na mobilní sítě je vhodný pro obchodníky, kteří prodávají své zboží či poskytují služby "v terénu". Jedná se zejména o rozvážkové služby, vystavovatele na veletrzích apod. - není nutná okamžitá dostupnost elektrické 230 V sítě, napájení je z baterie. Komunikace probíhá obdobně jako u mobilního telefonu. V případě potřeby si zákazník může opatřit odpovídající SIM kartu a případnou aktivace datových přenosů u vybraného mobilního operátora sám, jinak je vše zajištěno "na klíč".

mPOS terminály

konektivita: Bluetooth

Platební mPOS terminál je přenosný platební terminál ovládaný z mobilu nebo tabletu, z kterých také čerpá konektivitu přes BT. Nabízí možnost rozšířit aplikace v oblasti maloobchodu, pohostinství, dopravy a mobilního odvětví služeb.

Kioskové terminály

konektivita: mobilní síť (prostřednictvím SIM karty *), internet (ethernet)

Kioskový terminál umožňuje maximální konstrukční všestrannost pro integraci do jakéhokoliv místa, díky své zvláštní hybridní čtečce karet a bezpečnému PIN Padu s displejem. Resistentní design, odolnost vůči nepříznivému počasí a vandalismu poukazují na jeho ideální použití jak pro venkovní tak i vnitřní prostředí.

Poznámka: * možnost vlastní SIM karty s aktivovaným datovým tarifem nebo SIM karty od operátora T-Mobile s optimalizovaným datovým tarifem, pro bližší informace kontaktujte spol. BANIT

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací